Taş Duvar,Duvar Panelleri ve Dış Çephe Ekibimiz


Yapılarımızın iç ve dış mekan olarak bir kimlik kazanması,yaşamsal alanlarımızın modern ve şık bir görünümü olabilmesi adına  ''Taş Duvar,Duvar Panelleri ve Dış Çephe Ekibimiz'' sizlerle. 


Ferah ve modern bir çizgide,her daim doğaya dost ve sıcak bir yapısal anlayışla dekore ettiğimiz yaşamsal mekanlarımızda,farklı uygulamalarla yaşamınıza kolaylıklar sağlıyoruz.

İç mimari görsellerimizde ve uygulamalarımızda doğal taş ve dekoratif panelleri tercihlere ve zevklere göre ekiplerimizce uyguluyor,modern ve tarihsel sentezi bir arada harmanlıyoruz.Taş duvar  ve duvar panelleri ekibimiz,mekanlarımızın dokusuna ve doğal taşın karakteristik özelliklerine göre uygulamalarını titizlikle bir görsel şölen halinde sunuyorlar

Dış Çephe ekibimiz,yapılarımıza kendi kimliklerini kazandırırken,yalıtım,görsellik ve yapı ömür yaşını uzatıcı önlemleri sağlamamızda bizelere yardımcı oluyorlar.

Yapılarımızın sağlamlığı,yalıtım seviyesi ve görselliği açısından yaklaşım sunan dış cephe ekibimiz,yıllarca sağlıklı ve modern  kalabilicek en güzel ve en ideal çözümler ile uygulamalarını sergiliyorlar.


TAŞ DUVAR VE DUVAR PANELLERİ EKİBİMİZİN UYGULAMALARI

* Taş Duvar Dizimi
* Kolon / Duvar / Tavan ve Dış Mekan Uygulaması
* Pano  ve Ünite Uygulaması
* Şömine ve Havuz Uygulaması
* Ev / Cafe / Mağaza / Ofis / Restoran Tasarım Uygulamaları
* Bahçe ve Peyzaj Uygulaması


DIŞ ÇEPHE EKİBİMİZİN UYGULAMALARI

* Kompozit Metal Uygulaması
* Ahşap Kaplama Uygulaması
* Doğal Kültür Taşı Uygulaması
* Kompakt Dış Çephe Uygulaması
* Boardex Dış Cephe Kaplama Uygulaması
* Dış Çephe Giydirme Uygulaması
* Mantolama,Söve ve Yalı Baskı Uygulaması