Alçıpan Tasarımı


İMKANSIZ GİBİ GÖRÜNEN ŞIK TASARIMLAR


Alçıpanın en büyük özelliklerinden birisi yanmaz,uygulama alanında taşıyıcılara aşırı yük baskısını yaratmaz,istenilen ebat ve ölçülerde şekillendirilebilir,uygulandığı alanın en verimli olarak kullanılmasına olanak sağlar,nakliye ve montajı sırasında ek önlemlere gerek duyulmaz.

Normal şartlarda iç mekan bölmelerinde kullanılan tuğla,ytong ve buna benzer malzemeler ana taşıyıcı kolonlara belirli miktarda yük yüklemekte ve binanın belirli bir yaşından sonra her hangi bir darbede direnç kuvvetinin azalmasına sebep olmaktadır.Diğer yandan bu ürünlerin uygulanması,ek malzeme ve usta masrafları,uygulama sağasındaki verimlilik,nakliyesi ve hariciye moloz artıkları çekilen çilenin farklı bir boyutunu göstermektedir.

Alçıpan,ıslak zemin haricindeki,oda,koridor,mutfak,tavan,kolon vb. birçok yerlere uygulanabilinir ve en fazla verimin alınmasını sağlayan çözümsel bir malzemedir.Yapım aşamasından iş teslimine kadar en kısa sürede verimliliğin artmasına,değiştirilebilen,şekil verilebilen ve mimarlık çalışmalarındaki gördüğü kabullülükle en ideal çözümler üreten yapı gerecidir.

Bu ve benzeri birçok uygulamalarımızı eğitimli ekiplerimizle birlikte sizlerin terciğlerine ve zevklerine göre uyguluyoruz.


Uygulama Alanlarımız

Bölme duvar
Asma Tavan
Havuz Tavan
Ters Tavan
Panel Görsel
Kolon Giydirme
Lcd Ünite
Gergi Tavan
Özel Tasarımlar