Sunumların Gerçeğe Uyarlanması


YENİLENMENİN VE ŞIK UYGULAMANIN KEYFİNİ SÜRMEK ARTIK ELİNİZDEHer hangi bir şekilde beğendiğiniz veya görseli olan bir banyonun,mutfağın,balkonun,lcd ünitesinin,duvar kaplamasının fotoğrafını çekin.Duvardaki karoların,vitrifiye,granit veya farklı malzemelerin ismini öğrenin,tüm bunlar çok zahmetli derseniz sizin beğendiğiniz malzemelerin,sizin bütçenize ve hayallerinize uygun olanını bizi arayın biz araştıralım.

Ekiplerimiz evinize gelsin,ölçülerinizi alıp malzeme hesaplamalarını yapsınlar.Size m2 hesabından kaç m2 karo-fayans-granit veya farklı bir malzeme alacağınızı yada yapıştırıcıların ve ek ürünlerinin kaç paket kullanılacağının bir listesini versinler.Böylelikle fazladan malzeme alma veya kullanılmıcak bir malzemeye para ödeme gibi bir sıkıntınız olmasın.Siz seçin biz neler lazım onları belirtelim,malzeme hazır olunca ekiplerimiz hayallerinizi gerçeğe dönüştürsün.

Farklı seçenekler isterseniz buda mümkün.Banyonuzda farklı desen,mutfağınızda farklı bir görsel,balkonunuzda veya evinizde farklı bir uygulamamı istiyorsunuz? Yada sadece mutfak tezgahının önündeki karoları veya mutfak tezgağınızmı değişicek. Bizi arayın,ekibimiz gelsin,keşif ve ölçüleri size bildirsin.Malzeme temin edilince uygulamasını yapsınlar.Dilerseniz istediğiniz malzemeleri biz sizlere temin edelim.Belirtilen malzeme kadar ödeme yapın,artarmı yada eksik kalırmı diye siz düşünmeyin.

Siz hayalinizdeki tasarıma kavuşurken ekiplerimiz titiz uygulama ile mekanlarınızı şık ve ideal bir çizgiye kavuştursunlar.Keyfini çıkarmak size kalsın. (Not;Hesaplama,listeleme ve araştırma ücrete tabidir.)