Biz Kimiz

Yapı Malzemeleri gurubu satışında 1999 yılından bu zamana kadar,sektöründe tedarik ve malzeme temini ile uğraşmış bir firma olup; 2000 yılı itibariyle müşteri odaklı uygulamaları,mimari tasarımları ve kaliteli malzeme temini ile kendine yer edinmiş bir kuruluştur.

Her geçen yıl yapı elemanları içeriğini ve yaşamsal mekanların dekorasyon yaklaşımlarını değiştirerek,çeşitli ürünlerin teminini ve yapı sektöründeki uygulamalarda kendi grubunu oluşturarak müşteri memnuniyetini ilk öncelik belirleyen bir kurum olmuştur.

Bu zamana kadar tadilat,dekorasyon,mimarlık ve gerekli yapı ürünlerinde,bire bir teşhis ve çözüm üretmeye odaklı çalışmayı kendine ilke edinerek,başarılı işlere imza atmanın gururunu yaşamış,müşteri memnuniyeti ile her geçen gün daha farklı yaklaşımları kendi bünyesinde bütünleştirmiş bir kurumdur.

Şuan bünyesinde;Boya,seramik,taş duvar,alçıpan,mobilya,laminant parke,duvar kağıdı,mantolama,izolasyon ve doğalgaz ustaları bulundurmakla birlikte,keşif ekibi,çözüm uzmanları,dekoratör ve iç mimarlarla bir bütün takım çalışması sistemi yürütülmektedir.