İDEALİNİZDEKİ YAŞAMIN ANAHTARI ELİNİZDE


Tasarım ve İç Mimarlık Çalışması
Natamam Proje Uygulamaları
Kısmi ve Komple Tadilat
Anahtar Teslimi Proje Uygulaması
(Daire,Villa,Ofis,Mağaza,Cafe)


İster yeni bir daireniz olsun,isterse eski ailenizden kalan bir ev; Her şartlarda tasarım,iç mimari,dekor veya tadilat uygulamalarımızla sizlere çözümler sunuyor ve yaşamsal alanlarınızı yeniliyoruz.

Daire içi Tasarım ve Uygulama / Komple Tadilat 

Yatırım amaçlı veya ihtiyaçtan bir daire/ bir konut satın aldınız,tasarımını,uygulamasını beğenmediniz yada eski bir daire ve banyosundan, wc'sine,mutfağından,kapılarına,parkelerinden,duvarlarına,ısıtma sisteminden,çelik kapısına,pimapen pencerelerinden,elektirik tesisatına kadar bir çok şeylerin yenilenmesi veya değişmesi gerekiyor...

Zamanınızı malzeme,usta,çeşit ve modeller aramakla kaybetmek istemiyorsanız,bir çok çeşit ve fiyat aralığında kafanız karıştı ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.Uzman ekiplerimiz,keşif direktörlerimiz,iç mimarlarımız ve pörtföyümüzdeki firmaların ürün çeşitleriyle,sizlerin istekleri doğrultusunda veya fix paket seçeneklerimizle konutlarınızı yeniden imar ediyoruz.

Natamam Projelerde Anahtar Teslim !

Bir düşünün yeni bir daire aldınız,natamam bir proje yada yeni bir devremülk edindiniz,kalitesiz malzemeler,ürünler ve detaylar canınızı sıkıyor.Her geçen gün farklı bir sorun yaşıyor veya her zaman tamir ettirmek zorunda kalıyorsunuz.Bu yaşamsal alanın vizyonunuzu yansıttığını zannetmiyor ve dilediğiniz gibi tasarlamak istiyorsunuz...Bu inanın hiç sorun değil !

Mağaza / Cafe / OfisTasarım ve Uygulama

Bununla birlikte yeni bir Ofis,cafe veya mağaza açıcaksınız,tüm uğraşlarınız ve telaşlarınız kafanızın karışmasına izin vermesin.Dilediğiniz konum,ölçek veya görsel tasarımda,bilgi ve ekip uzmanlarımızla birlikte sizin yanınızdayız.
Belirli marka ve kurumlara mağaza,cafe ve ofis çalışmaları / uygulamaları yapmış olan uzmanlarımız,iç mimar ve dekoratörlerimiz sizler için burada.

Keşif uzmanlarımız mekanlarınızın ve sizlerin sorunlarını yerinde teşhiş edip,neler yapılabileceğini tek tek detaylandırıyor ve bu sunumlara göre yeniden tasarım aşamasını dilerseniz başlatıyorlar.Farklı yaklaşım ve çözümler için ise; İç mimarlarımız ve dekoratör uzmanlarımızla sizi siz yapan ögeleri yansıtmak ve yaşanılabilir bir alan yaratmak adına farklı bir bakış açısıylada hizmet sunuyoruz.

Tek yapmanız gereken iletişimden bize ulaşmak veya iletişim formunu doldurarak bize yollamanız olucaktır.