Doğal Taş ve Duvar Panelleri UygulamalarıDOĞANIN EVİNİZE YANSIMASI

Mekanlarımızda farklılıklar yaratmak,doğanın eşsiz güzelliklerinden birini yaşamsal mekanlarımızın sıcak ortamına taşımak ve mimari dekorasyona farklı bir konsept olanağı sunmak adına artık doğal taş desenli paneller sizlerle birlikte.

Doğanın mucizevi güzelliklerini bizlere farklı çeşitleri ile sunma imkanı bulan doğal taş paneller,tamamiyle hayal dünyamıza ve kişisel zevklerimizle birlikte mekanlarımızda hayat bulmaktadır.Yüzde % doğal taşlardan,farklı bir teknik ile üretilen ve uygulandığı yerde büyüsüne kapılıcağınız bu paneller artık yapıgarage.com'da 

Yaşamsal mekanlarımıza farklı yaklaşımlar,farklı stiller ve farklı çizimler kazandıran doğal taş paneller hem içeriğindeki doğal taş desen çeşitleri ile hemde uygulandığı yerde mantolama (ısı,ses ve basınç yalıtımı) özelliği ile yaşamsal mekanlarımıza ideal bir ivme kazandırmakta,minimalist ve doğanın huzur veren atmosferini bizlere sunmaktadır.

Yapının statik konumuna,doğal taş gibi extra bir ağırlık/yük getirmesini istemeyen,fakat doğal taş dekorunu yaşamsal alanında görmek isteyen proje ve müşterilerimize seçeneğimiz olarak bu sunum ve uygulamayı gerçekleştirmekteyiz.DOĞAL TAŞ UYGULAMASI


Doğanın ve evrenin bize sunduğu eşsiz mucizelerden biriside,sadelik,gerçeklik ve huzur kavramıdır.Bu sebeple iç mimari proje ve uygulamalarımızda doğa,insan ve yaşam kavramlarını göz önüne alarak çalışmalarımızı gerçekleştiririz.

Bu bağlamda doğanın bize sunduğu ve mimariye şekil veren bir çok yapısal ve tamamlayıcı objeye'de projelerimizde yerveririz.Bunlardan birisi'de doğal taşlar,granitler ve mermerlerdir.

İç mimari uygulamalarımızda,duvar,kolon,zemin,dış mekan,ıslak zemin vb. alanlarda,doğanın eşsiz sadeliği ve gerçekçi duygularına öncü olarak bunları yaşamsal mekanlarımıza taşırız.Uygulamalarımızı yapılarımızın değerlerine ve kullanım alanlarına göre gerçekleştirip,talep ve beklentileri göz önünde bulundurarak projelerimizi bütünleriz.

Yapıgarage uzmanlarımızın ve sizlerin beklentileri ile doğal taş ve doğal taş görünümlü panelleri dilediğiniz her hangi bir yere uygulatabilir,gerekli bilgileri ve garantili uygulama güvencesi ile doğanın keyfini dilediğiniz yerde çıkarabilirsiniz.