Neden Yapı Garage


Müşterilerimizle sohbetlerimizde genellikle usta olarak kendilerine tavsiye edilen kişilerin aslında bu işi bilmedikleri veya çok farklı bir işte çalışıp kendilerini usta diye tanıttıklarını ve sonradan bunu farkettiklerini bize aktarmışlardır.

Hatta gerçekte kim olduğunu bilmedikleri kişilere evlerini emanet ettiklerini hayretler içinde kalarak sonradan farkettiklerini söylemektedirler.

Yapı sektörünün genelde yanlış bilgilendirmeler ile bu gibi sorunlara ve su istimallere açık bir yer olmasıda bu durumu tetiklemiş ve müşterinin uygulama sahasında bulunan ustalara güveni azalmıştır.Gerçek anlamda müşterinin gözünde oluşan bu önyargı aslında hiçte yersiz ve sebepsiz değildir.Sorumluluk sahibi olmayan ve yapı alanında herhangi bir uzmanlığı bulunmayan bu kişilerin sektöre yansıttığı izlenim bir çok anlamda yıpratıcı ve güvensizlik ibaresi olarak yerini bulmuştur.

Bu sebeple duyumlara,söylentilere veya ucuz işçiliğe bakılarak ''usta'' bulmak hertürlü su istimale açık bir konumdur.Burada asıl dikkat edilmesi gereken konu,işinin gerektirdiği bilgi/beceriye sahip eğitimli ekipleri olan,sorumluluk alabilicek ve yapılan işin arkasında kurumsal bir duruş sergileyecek ve güvenle sorunları giderebilecek bir firmayı tercih etmektir.

Bu şekilde karşımızda muhatap bulabileceğiniz gibi sorun yaşadığınızda bu sorunları ilk elden çözebilme imkanınada kavuşabileceksinizdir.Tercih Edilme Sebebimiz


* Konusunda eğitimlerini tamamlamış ''usta'' kadrosuna sahibiz

* 1,155 saat sahada liderlik yapmış ekip/takım uzmanlarına sahibiz

*  Projelerimizde sorunsuz çözümleme ve iş teslimi yapan saha danışmanlarına sahibiz

*  İşini seven ve her daim gelişime açık olan takım arkadaşlarına sahibiz

*  Doğaya ve İnsan'a saygılı ekiplere sahibiz


Diğer Tercih Edilme Sebeplerimiz


* Uygulama veya tadilat yaptırmak istediğiniz mekanlarınıza uzman keşif ekibimizi yolluyoruz. (Gerçek teşhis,yeniden extra maliyeti,extra zamanı ve kayıpları önler)

* İşe başlanmadan risk analizi ve malzeme temin listesi hazırlıyoruz. (Kararlaştırılan gün içinde iş teslimi,fazladan ücret ödenmesi ve gereksiz malzeme masrafları önlenmesi için)

* İsteğe bağlı olarak,mekanlarınızın yalıtım,su,elektrik ve basınç tesisat karnesini çıkarıyoruz. (İleride mevcut bulunan yapının sorun çıkartıp yeniden size masraf çıkarmaması adına)

* Dilerseniz dekorasyon ve iç mimari hakkında ev stil danışmanlığı veriyoruz. (Daha yenilikçi ve daha farklı mekanlara sahip olmanız adına)

* Farklı bir uygulama beklentinizde tasarım atolyemizde size özel tasarımları gerçekleştiriyoruz. (Piyasada mevcudiyeti bulunmayan aksesuar veya tamamlayıcı yapı sistemleri size özel olsun diye)

* Mimarlık ve Dekorasyon projelerimizde bizimle çalışan ustalarımızı sizin hizmetinize sunuyoruz. (Konusunda birikimi ve tecrübesi olan ekibimiz işlerinizi 1. kalitede ve özenle uygulasın diye)

* Kararlaştırılan iş günü içerisinde ve zamanın'da işlerimizi eksiksiz teslim ediyoruz. (Zaman kayıpları extra kazanç kaybıdır.Bu sarfiyat önlenmesi adına)