Duvar Kağıdı


UFAK DOKUNUŞLAR,STİL SAHİBİ YAŞAMSAL ALANLAR 


Evlerimizin ve yaşamsal mekanlarımızın en önemli dekor ve aksesuar malzemelerinden biri olan duvar kağıdı,çeşitli desenleri,çizgileri ve kullanım alanlarıyla birlikte günümüzde gerçek değerini kollar nitelikte...


Renk,desen,doku ve stil açısından her geçen gün daha fazla rağbet gören bu aksesuarlar aslında uygulanılacak duvardan tutunda kullanılan malzemeye,uygulama şekline,yapıştırıcısına,kağıdın birinci kalite hamurdan olmasına ve baskı niteliklerine göre farklılıklar göstermektedir.

Duvar kağıdının en dikkat edilmesi gereken özelliklerinden bir tanesi,kaliteli kağıttan imal edilmiş ve kaliteli kağıt üzerine yapılan birinci kalitede bir baskı ile üretilmiş olmalıdır.Kağıdımızın yıllarca ilk günki gibi durmasını sağlıyacak,yıpranma ve deformasyona karşı kollayacak püf noktasının altında aslında bu kıstaslar yatmaktadır.


Her kaliteli ürün gibi kaliteli yan ürünleri kullanmak ve kaliteli bir işçilik yapmak o işin yıllara meydan okumasındaki tek sebeptir.Bu sebeple duvar kağıdı almadan veya yaptırmadan önce yapıgarage ustalarına ve uygulama uzmanlarına danışın.Değişimin ve stilinizin güvenle duvarlara yansımasına ortak olun.