İşinde Uzman Kadro


Her hangi bir yapısal uygulamada
,yaptırmak istediğiniz değişimleri,uygulamaları,çözümlemeleri 1. kalite işçilik sergileyebilicek,bünyemizde barındırdığımız uzman kadrolarımızla hizmetinizdeyiz.

Duvar ustalarımızdan,boya'ya,taş dizim ustalarımızdan,granit'e,mobilya ustalarımızdan,laminant parke'ye,alçıpan ustalarımızdan,duvar panel kaplamalarına 15 seneyi aşkın bir süredir bünyemizde çalıştırdığımız ustalarımız sizlerin hizmetinde.

Aklınıza takılan bir konuda,yaptırmak isteyipte emin olamadığınız veya yapıcak kişilere güven duyamadığınız her hangi bir uygulama durumunda,alternatif veya seçeneklerle kafanız karıştığında,gönül rahatlığıyla evinizi,ofisinizi veya yazlığınızı emanet etmekte tereddüt ettiğiniz zamanlarda,sizlere garantili işçilik ve kurumsal bir kimlikle hizmet verebilicek bir kadro ile tüm bu sorunları sorun olmaktan çıkarın.


Sorumluluk İnancı

Sorunsuz,şikayetsiz ve gönül rahatlığı ile yapılması gereken uygulamaları gerçekleştirebilmek,sorumluluk ve birikim gerektirir.

Bizi terciğ ettiğiniz zaman,herhangi bir uygulama durumunda ekiplerimizin başında,takım liderlerimiz ve çözüm uzmanlarımız işin başlangıcından bitimine kadar takımlarından sorumludur.Mesai saati başlangıcından mesai saati sonuna kadar takım liderleri / çözüm uzmanları sorumlu olduğu takımın başında durarak,çevreye,komşulara,doğaya ve kurumlara zarar vermicek şekilde takımlarını yönlendirmeyi ve yönetmeyi görev olarak kabullenmişlerdir.